חזי דין
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם

תארים

מאז ומתמיד נחשב חזי לילד הפלא של עולם הקסמים בישראל. בשנת 95 זכה לראשונה במקום הראשון בתחרות הקוסמים של האגודה לקידום אמנות הקסמים בישראל והוא רק בן 15, כך היה גם בשנת 98 ובשנת 2000 כשהוא בן 20 בלבד קיבל את התואר: קוסם העשור של ישראל בכנס המילניום של אגודת הקוסמים.

שנה מאוחר יותר בשנת 2001, זכה חזי באליפות בריטניה של ארגון הקוסמים העולמי 'I.B.M'. מלבד התואר קיבל חזי גביע אשר מועבר מיד ליד משנת 48 בין זוכי התחרות, כאשר שם הזוכה נחרט על הגביע שעשוי מכסף טהור. בשנת 2001 לראשונה אחרי 53 שנה נחרט גם שם ישראלי על הגביע – חזי דין!

התחנה האחרונה היתה בשנת 2002 בבלאקפול – ארגון אירופאי שמאגד תחתיו אלפי קוסמים מכל רחבי העולם, שנפגשים בכל שנה לכנס בן שבוע ימים.

גולת הכותרת של הכנס היא תחרות הבמה, תחרות שנחשבת ליוקרתית ומכתירה בכל שנה 3 קוסמים שנחשבים לאלופים על ידי נשיא הארגון בהפקה נוצצת ומרשימה.

חזי דין נציג ישראל, התבקש גם הוא להפגין את כישוריו ולנסות לזכות בתואר הנכסף. בעזרת קטע שבוצע בצורה מקורית, מוסיקה קצבית, שואו בימתי והמון הפתעות, הצליח חזי להלהיב את הקהל והשופטים וקיבל את התואר: אלוף אירופה לקוסמים